Протягом минулого тижня вони прибрали 11 га центральних і прилеглих алей, під'їзних шляхів і тротуарів, вивезли 288 куб. м сміття.
Також фахівці підприємства облаштовують газони та квітники, обрізають кущі, видаляють поросль і чагарники.
Крім того, комунальники продовжують усувати наслідки нещодавньої негоди. Так, за останні дні вони розпиляли та вивезли 43 повалених дерева.