У Харкові відзначили тренерів з настільного тенісу (фото)

Харків продовжує підтримувати спортивну спільноту, яка попри складні умови виховує нове покоління атлетів.
Відзначено тренерів з настільного тенісу: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ днями відбулося нагородження представників ГО «Федерація тенісу настільного Харківської області (Слобожанщина)». Подяки від мера Харкова Ігоря Терехова були вручені за:
 
  • сумлінну та плідну працю;
  • високий рівень професіоналізму;
  • вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури;
  • активну популяризацію спорту серед харків’ян.
Відзначено тренерів з настільного тенісу: Новини Харкова
 
Відзначено тренерів з настільного тенісу: Новини Харкова
 
Церемонія нагородження відбулася за дорученням міського голови. Серед нагороджених — відомі спортсмени, кандидати у майстри спорту та майстри спорту України:
 
  • Надія Бут;
  • Юлія Гулєвська;
  • Марія Доценко;
  • Гліб Зотов;
  • Денис Кебало;
  • Артем Максимчук.
Відзначено тренерів з настільного тенісу: Новини Харкова
 
Настільний теніс залишається одним із найпопулярніших видів спорту в Харкові, а успіхи наших тренерів на національному рівні підтверджують високий статус харківської школи «пінг-понгу».
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме