Як повідомляє
РЕДПОСТ днями відбулося нагородження представників ГО «Федерація тенісу настільного Харківської області (Слобожанщина)». Подяки від мера Харкова Ігоря Терехова були вручені за:
-
сумлінну та плідну працю;
-
високий рівень професіоналізму;
-
вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури;
-
активну популяризацію спорту серед харків’ян.
Церемонія нагородження відбулася за дорученням міського голови. Серед нагороджених — відомі спортсмени, кандидати у майстри спорту та майстри спорту України:
-
Надія Бут;
-
Юлія Гулєвська;
-
Марія Доценко;
-
Гліб Зотов;
-
Денис Кебало;
-
Артем Максимчук.
Настільний теніс залишається одним із найпопулярніших видів спорту в Харкові, а успіхи наших тренерів на національному рівні підтверджують високий статус харківської школи «пінг-понгу».