Як повідомляє
РЕДПОСТ цьогорічний Всеукраїнський шкільний чемпіонат з дебатів, який днями пройшов у місті Звягелі, став справжнім випробуванням для юних ораторів — у змаганнях взяли участь 68 команд з різних куточків України. Харків представляли чотири збірні, які в запеклих дискусіях відстоювали честь рідного міста.
Харківським школярам вдалося випередити десятки опонентів завдяки критичному мисленню, ерудиції та вмінню переконувати:
-
«Золото» чемпіонату та титул переможців виборола збірна команда Салтівського району.
-
«Срібло» та друге почесне місце здобули представники Холодногірського району.
Дипломи учасників та увійшли до числа найсильніших дебатерів країни збірні
-
Шевченківського та
-
Київського районів
Мистецтво дебатів — це не просто суперечка, а вміння аналізувати складні соціальні процеси, працювати в команді та знаходити аргументи в найскладніших ситуаціях. Перемога харків’ян у такому масовому турнірі свідчить про високу якість гуманітарної освіти в нашому місті, яка тримає планку навіть у дистанційному форматі навчання, а наше місто є інтелектуальною столицею України.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харківські школярі
тріумфували на всеукраїнському турнірі з міжнародного гуманітарного права.