У Харкові триває генеральне прибирання переходів метрополітену

У КП «Харківський метрополітен» продовжуються роботи з прибирання та благоустрою підземних переходів станцій, а також прилеглих територій.
 
Працівники підприємства виконують комплекс заходів: проводять миття та очищення переходів, оновлюють фарбування, приводять до ладу металеві елементи конструкцій, передає РЕДПОСТ.
 
Основна мета — покращити зовнішній вигляд інфраструктури та створити комфортніші умови для пасажирів.
 
 
Зокрема, протягом минулого тижня такі роботи були виконані на станціях «23 Серпня» та «Ботанічний сад».
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові відновили роботу 14 ліфтів та дев’яти систем диспетчеризації.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме