Зокрема, протягом останнього тижня фахівці підприємства прибрали 15 га територій та вивезли понад 500 куб. м сміття.
Паралельно тривають роботи з облаштування газонів і квітників, обрізки кущів та гілок дерев, а також видалення сухостою та чагарників.
Крім того, для впорядкування місць поховань на кладовища додатково завезли пісок.