20.06.2026 22:07
Освіта

У Харківському ліцеї №10 в Основ’янському районі відбулася екологічна акція за участі випускників. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
30 учнів, які завершують навчання, висадили на території закладу магнолії, залишивши після себе «квітучу пам’ять» про свій випуск.
У заході взяла участь голова районної адміністрації Ганна Головчанська. Вона зазначила, що подібні акції символізують пам’ять, вдячність і зв’язок між поколіннями.

