Як повідомляє
РЕДПОСТ 18 квітня 2026 року до берестинських правоохоронців звернулася жінка, стурбована зникненням її 75-річного знайомого, який вранці поїхав до міста Харків, при цьому мобільного телефону при собі не мав. З того часу зв'язок з ним урвався, і де він наразі було неввідомо.
На пошуки літнього чоловіка був негайно направлений особовий склад територіального підрозділу поліції. Поліцейським вдалося протягом декількох годин вдалося знайти чоловіка у Берестин. Як з'ясувалося, він не орієнтувався на місцевості та не міг самостійно добратися додому. Правоохоронці повернули чоловіка до місця мешкання. Жодних подій кримінального характеру з ним не сталося.