Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
15 квітня до бригади екстреної медичної допомоги надійшов виклик до 47-річного харків’янина. На момент прибуття медиків пацієнт перебував у стані клінічної смерті, причиною якої стала гостра серцево-легенева недостатність.
Рахунок ішов на хвилини, тож бригада одразу розпочала реанімаційні заходи.
Чіткі, узгоджені дії дозволили поступово стабілізувати критичну ситуацію.
Завдяки зусиллям бригади №702 вдалося відновити серцеву діяльність чоловіка. Після стабілізації стану пацієнта його передали лікарям медичного закладу для подальшого лікування та спостереження.