У Харкові привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони (фото)

Голова Новобаварського району Харкова Тетяна Цибульник особисто висловила подяку героям без зброї.
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ У Харкові вшанували тих, хто щодня, ризикуючи власним життям, приборкує вогняну стихію та рятує людей. Особливо теплою була атмосфера святкування у Новобаварському районі, де до привітань долучилася активна молодь.
 
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
У своєму вітальному слові Тетяна Цибульник підкреслила неоціненний внесок пожежників у безпеку міста та країни, особливо в умовах воєнного стану.
 
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
Вона побажала рятувальникам міцного здоров'я, невичерпної енергії, миру та якомога менше тривожних викликів.
 
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
До привітань очільниці району долучилися й учні Харківського ліцею №65. Юні вихованці закладу є членами загону дружин юних рятувальників-пожежних, який має промовисту назву «Код UA».
 
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
Привітали вогнеборців із Днем пожежної охорони містяни: Новини Харкова
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 47 оперативних виїздів.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме