Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Саржиному Яру почали відновлення фрески Оранти, розташованої біля джерельної купелі.
Це перша реставрація ікони з моменту відкриття оновленої локації. Над відтворенням образу Богоматері працюють досвідчені майстри-іконописці, які планують завершити роботи протягом місяця.
Процес організовано таким чином, щоб реставрація не заважала відвідувачам користуватися купеллю.