Зокрема, за останній тиждень працівники підприємства впорядкували 18 га територій і вивезли 500 куб. м сміття.
Для зручності відвідувачів було завезено пісок, підключено поливальні водогони та водопровідні колонки. Також комунальники облаштовують газони та квітники, видаляють поросль тощо.
На підприємстві нагадали, що з міркувань безпеки кладовища №13, 15, 17 і Польський меморіал жертвам тоталітаризму залишаються зачиненими для відвідування.