Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
ЖКГ
Поиск
Главная
/
Новини Харкова
/
ЖКГ
Харківські комунальники усунули аварії на мережах зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 50 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на Харківську міську раду.
Також вони замінили 11 опор, близько 60 світильників та майже 70 ламп. Ще понад 160 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу близько 800 м мереж освітлення.
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, що
дорожню інфраструктуру Харківської області оновлюють.
Тэги:
жкг
,
харків
Твитнуть
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Следить
Дорожню інфраструктуру Харківської області оновлюють
Рятувальники Харківщини евакуювали з прикордонного населеного пункту 2 людей
Материалы по теме
25.06.2026 14:55
ЖКГ
У Харкові триває підготовка внутрішньобудинкових електромереж до зими
25.06.2026 12:55
ЖКГ
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків
24.06.2026 16:15
ЖКГ
На Журавлівці бобри пошкодили дерева: комунальники встановили захист