Інтервенти продовжують атакувати Харків (оновлено)

Мер Харкова Ігор Терехов поінформував про новий удар окупантів.

Зафіксовано удар по Слобідському району. - поінформував мер Харкова  Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ. Влучання  сталося на відкритій території - через це сталася пожежа, горить трава та чагарник. Без постраждалих та руйнувань.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що ворог вдарив реактивним безпілотником по Харкову та про наслідки атаки.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме