Як повідомляє
РЕДПОСТ, у неділю, 5 квітня 2026 року, у роботі громадського транспорту Харкова відбудуться позитивні зміни. Завдяки завершенню технічних робіт фахівцями АТ «Харківобленерго» рані строка, низка маршрутів відновлює рух за основними шляхами прямування.
У штатному режимі за своїми традиційними схемами курсуватимуть:
-
Тролейбус №2:
-
Тролейбус №18