Як повідомляє
РЕДПОСТ 29 березня 2026 року мер Харкова Ігор Терехов озвучив попередню дату завершення опалювального сезону. За словами мера, більшість осель харків’ян перестануть отримувати централізоване опалення вже 1 квітня
Очільник міста назвав дві головні причини такого рішення:
-
Через нестачу газу в країні уряд наполягає на достроковому завершенні сезону в усіх регіонах. Багато великих міст України вже припинили подачу тепла.
-
Поточні погодні умови в Харкові дозволяють завершити сезон без ризику для комфорту мешканців.
«Погодні умови в Харкові вказують на те, що незабаром ми вже зможемо це зробити. Думаю, що з 1 квітня опалювальний сезон у Харкові буде завершений», — зазначив Ігор Терехов.