Окупанти обстріляли лікарню на Харківщині

Ворог завдав удару по лікарні у селищі Шевченкове Куп’янського району.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС України.
 
Попередньо, постраждали 3 людей. Будівля частково зруйнована, виникла пожежа.
 
 
Рятувальники, медики ДСНС та офіцер-рятувальник громади працювали на місці обстрілу, допомагаючи людям, під постійною загрозою повторних ударів.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме