Росіяни залишили 2 700 мешканців без світла на Харківщині

Через атаку на енергетичну інфраструктуру без електропостачання залишилися кілька населених пунктів Дергачівської громади.

Новини Харкова: без світла залишилися 2 700 людей

Вранцу 25 березня ворог влучив у об’єкт енергетики у Харківському районі. Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.

Через обстріл знеструмлено Безруки, Лещенки та Слатине – понад 2 700 людей залишилися без світла. Також відсутнє електропостачання у Прудянському, Токарівському, Козачолопанському та Проходівському старостатах.

Фахівці оцінюють пошкодження та визначають строки відновлення. Дергачівська міська рада спільно з Укрзалізницею та Харківобленерго опрацьовує варіанти оперативного ремонту, але через ризик повторних ударів ситуація залишається нестабільною.

Мешканців закликають при можливості евакуюватися до більш безпечних територій і звертатися за допомогою до Єдиного координаційного гуманітарного центру (203) або служб 102 та 112.

Контактні телефони старостатів:

  • Безруківський 380673378773
  • Слатинський 380671179510
  • Прудянський 380672847918
  • Токарівський 380671993870
  • Козачолопанський 380673071269
  • Проходівський 380672881174
  • Русько-Лозівський 380672019021
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби під ворожими обстрілами опинилися Харків і 20 населених пунктів області, є поранені та значні руйнування. 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме