Харківські комунальники відновили роботу 30 ліфтів

Фахівці КСП «Харківміськліфт» за тиждень опрацювали понад 1,5 тис. заявок на ремонт ліфтового обладнання та внутрішньобудинкових електромереж.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
За цей період з ліфтових кабін було визволено 210 пасажирів, які опинилися заблокованими здебільшого через аварійні відключення електроенергії.
 
Також фахівці відновили роботу 30 ліфтів та трьох систем диспетчеризації. Зокрема, ремонти проводилися в житлових будинках на вул. Полтавський Шлях, пр. Перемоги, Салтівському шосе та ін. 
 
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів, на ремонт зупинено 24 підйомники.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення.
 
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме