Як повідомляє
РЕДПОСТ, делегація Департаменту міжнародного співробітництва Харкова взяла участь у Всесвітній конференції міст ЮНЕСКО, що навчаються. Головна тема виступу — «Міста в надзвичайних ситуаціях — забезпечення безперервного навчання».
У своїй презентації харків'яни поділилися досвідом
-
збереження структури освіти попри щоденні обстріли та руйнування інфраструктури.
-
створення унікальних об'єктів — метрошколи та першої в Україні підземної школи, які стали світовим кейсом адаптації до війни.
-
розвитк дистанційного навчання та змішаних форматів для дітей, які перебувають у місті та за кордоном.
-
залучення міжнародних донорів для відновлення ліцеїв та університетів Харкова.


Харківський досвід викликав неабиякий інтерес у представників провідних держав світу. У заході взяли участь делегації з:
-
Європи: Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія, Бельгія.
-
Азії: Китай, Південна Корея, Індія, Таїланд.
-
Арабського світу: ОАЕ, Саудівська Аравія, Марокко.
-
Америки та Африки: Бразилія, Аргентина, Мексика, Кенія, Мозамбік.