У Харкові ветерани, патрульні та військові зійшлися у запеклому баскетбольному турнірі

У Харкові визначили найсильніші команди серед захисників.
Зійшлися у запеклому баскетбольному турнірі ветерани та військові: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, за ініціативи мера Харкова Ігоря Терехова відбувся відкритий турнір з баскетболу, який об'єднав діючих військовослужбовців та ветеранів у прагненні до перемоги та спортивного азарту.
 
Зійшлися у запеклому баскетбольному турнірі ветерани та військові: Новини Харкова

П'єдестал пошани змагань:

  • Золото: Команда Управління патрульної поліції в Харківській області.
  • Срібло: Команда «Спартан».
  • Бронза: Команда 5-ї Слобожанської бригади «Скіф» НГУ. 

Зійшлися у запеклому баскетбольному турнірі ветерани та військові: Новини Харкова

Зійшлися у запеклому баскетбольному турнірі ветерани та військові: Новини Харкова

Зійшлися у запеклому баскетбольному турнірі ветерани та військові: Новини Харкова

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме