Заявник повідомив поліцейським, що водій автомобіля Renault здійснив наїзд на припаркований автомобіль, після чого поїхав з місця пригоди.
Під час обстеження прилеглої території інспектори виявили неподалік автомобіль, схожий за описом, з характерними пошкодженнями. Під час спілкування поліцейські виявили у винуватця ДТП ознаки алкогольного сп'яніння.
Громадянин повідомив, що вживав алкоголь вже після дорожньо-транспортної пригоди. На пропозицію пройти відповідний огляд на стан сп'яніння у встановленому законом порядку чоловік відмовився.
Інспектори відсторонили чоловіка від керування та склали на нього адміністративні протоколи за:
-
ст. 122-4 (Залишення місця ДТП),
-
ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП),
-
ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю) КУпАП.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що водій авто у Харкові врізався в електроопору