Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харкові триває планова робота з підтримки житлового фонду. Комунальники інформують про хід масштабної дезінфекції та обробки технічних приміщень.
-
Протягом березня бригади підприємства обробили понад 323 тис. кв. м. підвали та технічні поверхи житлових будинків міста.
-
Комунальники не лише йдуть за графіком, а й оперативно реагують на звернення мешканців.
-
Пріоритет надається будинкам, мешканці яких залишили відповідні заявки через міську службу «1562».
Регулярна санітарна обробка запобігає
-
поширенню грибків,
-
плісняви
-
розмноженню шкідників.
Це є критично важливим для збереження конструкцій будинків та здоров'я харків'ян.