За цей період було розчищено близько 11 млн кв. м доріжок, з пішохідних зон вивезено майже 4 тис. куб. м снігу, а понад 1 млн кв. м тротуарів оброблено піщаною сумішшю під час ожеледиці.
Також підприємство опрацювало понад 2,9 тис. звернень містян. Зокрема, фахівці прибрали більше 2,3 тис. аварійних дерев і гілок.
Зараз робота підприємства зосереджена на підготовці до весняного сезону - плануванні квітників та підборі саджанців для озеленення міста.