"Харківзеленбуд" підбив підсумки роботи в зимовий період

Комунальники забезпечували належний санітарний стан парків і скверів у всіх районах міста.
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
За цей період було розчищено близько 11 млн кв. м доріжок, з пішохідних зон вивезено майже 4 тис. куб. м снігу, а понад 1 млн кв. м тротуарів оброблено піщаною сумішшю під час ожеледиці.
 
Також підприємство опрацювало понад 2,9 тис. звернень містян. Зокрема, фахівці прибрали більше 2,3 тис. аварійних дерев і гілок.
 
Зараз робота підприємства зосереджена на підготовці до весняного сезону - плануванні квітників та підборі саджанців для озеленення міста.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме