Як повідомляє
РЕДПОСТ, за словами мера Харкова Ігоря Терехова, російський агресор вдень, 2 березня 2026 року атакував житловий дев’ятиповерховий будинок у Шевченківському районі.
Безпілотник типу «Молнія» влучив у квартиру на восьмому поверсі. Мер наголосив, що в момент прильоту людей в оселі не було.
«Маємо дуже серйозні наслідки. Пошкоджений балкон, перегородки, вибиті вікна у всьому під’їзді. Крім того, руйнацій зазнала сусідня житлова багатоповерхівка. Постраждали троє людей, з них двоє - діти. Ворог робить усе, щоб у нас не було нормального життя, але йому не зламати нас», - наголосив мер.