Мешканець Львівщини пограбував кіоск у Харкові

24 лютого порушник, погрожуючи фізичною силою, заволодів товаром з кіоску 59-річного громадянина.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
У скоєнні вказаного кримінального правопорушення поліцейські викрили 20-річного мешканця Львівщини. У фігуранта виявлено та вилучено речовий доказ. 
 
Зловмисник затриманий в порядку статті 208 КПК України. Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні грабежу. 
 
За вказаним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. 
 
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що чиновниці з Харківщини оголошено підозру за привласнення бюджетних коштів під час війни.
 
 
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме