23.06.2026 10:49
ЖКГ

Як повідомляє РЕДПОСТ, в Харкові комунальне підприємство «Шляхрембуд» проводить роботи з очищення міста від снігу.
Працівники впорядковують вулично-дорожню мережу та прибудинкові території багатоквартирних будинків. Особливу увагу приділяють основним магістралям, тротуарам і під’їздам до житлових будинків.
Станом на сьогодні до прибирання залучено понад 1,8 тисячі працівників та близько 250 одиниць спеціальної техніки.
.jpg)