За минулу добу під ворожими ударами опинилися вісім населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів постраждали двоє мирних жителів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.
У селищі Печеніги поранення дістала 44-річна жінка. У селі Подоли Курилівської громади постраждав 69-річний чоловік.
Сьогодні вранці російські війська також атакували Холодногірський та Основ’янський райони Харкова. Наразі відомо про двох постраждалих: поранення отримав 55-річний чоловік, ще одна 70-річна жінка зазнала гострої реакції на стрес.
Протягом доби противник застосовував різні види озброєння, зокрема БпЛА типу «Герань-2», «Ланцет» і «Молнія», fpv-дрони, а також безпілотник невстановленого типу.
Внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
У Лозовій транзитний евакуаційний пункт за добу прийняв 44 людини. Загалом від початку його роботи там зареєстровано 20 042 особи.