За його словами, це соціальний проєкт, який фінансується коштом міського бюджету. Завдяки встановленому обладнанню ковзанка функціонуватиме за температури повітря до 10 градусів тепла.
«Зараз у Харкові немає льодових арен, усі вони пошкоджені ворожими обстрілами. Тому було необхідно придбати обладнання та очікувати на його поставку. Я впевнений, що ковзанка працюватиме пару місяців, поки температура повітря не перевищуватиме 10 градусів тепла», - зазначив Ігор Терехов.
Мер підкреслив, що ковзанка та прокат ковзанів будуть безкоштовними для містян. Крім того, міська влада подбала про безпеку: біля локації є два укриття, одне з яких - метрополітен.