Про це повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на КП «Центр поводження з тваринами».
Під час обстеження лікарі виявили під шкірою тварини пневматичну кулю. У котика вистрілили в приватному секторі.
На жаль, це черговий зафіксований випадок жорстокого поводження з тваринами, який вкотре нагадує, наскільки небезпечним може бути самовигул.
Котику вчасно надали допомогу: кулю видалено, і зараз він поступово одужує під наглядом ветеринарів.
«На жаль, це черговий зафіксований випадок жорстокого поводження з тваринами, який вкотре нагадує, наскільки небезпечним може бути самовигул.
Бережіть своїх улюбленців і не наражайте їх на небезпеку. Якщо ж із твариною сталася біда — не зволікайте та звертайтеся до ветеринарної клініки, адже своєчасна допомога рятує життя!», - кажуть фахівці.