У Харкові врятували кота, в якого стріляли

До фахівців звернувся власник котика, який раптово почав погано почуватися.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП «Центр поводження з тваринами».
 
Під час обстеження лікарі виявили під шкірою тварини пневматичну кулю. У котика вистрілили в приватному секторі. 
 
На жаль, це черговий зафіксований випадок жорстокого поводження з тваринами, який вкотре нагадує, наскільки небезпечним може бути самовигул.
 
Котику вчасно надали допомогу: кулю видалено, і зараз він поступово одужує під наглядом ветеринарів. 
 
«На жаль, це черговий зафіксований випадок жорстокого поводження з тваринами, який вкотре нагадує, наскільки небезпечним може бути самовигул.
 
Бережіть своїх улюбленців і не наражайте їх на небезпеку. Якщо ж із твариною сталася біда — не зволікайте та звертайтеся до ветеринарної клініки, адже своєчасна допомога рятує життя!», - кажуть фахівці.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ псиав, що комунальники врятували собаку від холоду та голоду
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме