21.06.2026 19:09
Надзвичайні події
«Я вдячний усім комунальним службам, які цілодобово працюють, щоб харків’яни мали можливість жити більш-менш нормально. Так, не все виходить: зруйновані ТЕЦ, місто не має власної електричної та теплової генерації. Багато що, на жаль, не залежить від комунальників, але вони щодня роблять усе можливе, щоб люди жили в максимально нормальних умовах», - зазначив мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі, передає РЕДПОСТ.