У Харкові запровадили аварійні відключення світла

В області одночасно діють графіки аварійних і погодинних відключень для стабілізації роботи енергосистеми.
У Харкові запровадили аварійні відключення світла

У Харкові та Харківській області запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

Такі заходи застосовані для стабілізації ситуації в енергомережі.

Водночас у регіоні продовжують діяти й графіки погодинних відключень.

Енергетики наголошують, що через обстріли енергетичної інфраструктури в різних регіонах країни ситуація залишається складною. Мешканців просять із розумінням поставитися до тимчасових обмежень електропостачання та дотримуватися рекомендацій щодо ощадливого споживання електроенергії.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в Харкові очистили від бурульок дахи 42 будинків.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме