Як вимикатимуть світло на Харківщині 16 лютого 2026 року

Стали відомі графіки відключень по Харківщині на понеділок.
Як вимикатимуть світло на Харківщині 16 лютого 2026 року
Як повідомляє РЕДПОСТ,  у понеділок, 16 лютого 2026 року, з 00:00 до 24:00 у Харківській області будуть діяти графіки погодинних відключень (ГПВ). 
 
Години відсутності електропостачання по чергам/підчергам з урахуванням часу на перемикання (орієнтовно):
 
  • 1.1 01:00-07:30; 09:00-15:00; 18:30-24:00
  • 1.2 01:00-07:30; 09:00-15:00; 18:30-22:00
  • 2.1 01:00-04:30; 08:00-15:00; 18:30-22:00
  • 2.2 01:00-04:30; 08:00-15:00; 18:30-22:00
  • 3.1 01:00-04:30; 11:30-18:30
  • 3.2 00:00-04:30; 11:30-18:30
  • 4.1 00:00-04:30; 11:30-18:30; 22:00-24:00
  • 4.2 00:00-01:00; 04:30-08:00; 11:30-18:30; 22:00-24:00
  • 5.1 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00 
  • 5.2 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00
  • 6.1 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00
  • 6.2 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00
 
Перелік адрес за чергами - тут.
 
Для промисловості та бізнесу з 00:00 до 24:00 діятимуть графіки обмеження потужності (ГОП). 
 
Ситуація в енергосистемі постійно змінюється, тож слідкуйте за оновленнями на офіційних ресурсах "Харківобленерго".
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме