У Харківській області виявили незаконну вирубку дерев

Днями до офіцерів громади надійшло повідомлення від місцевих мешканців про можливу незаконну вирубку дерев поблизу селища Бабаї.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області.
 
Поліцейські оперативно прибули на місце події, де виявили трьох чоловіків, які здійснювали незаконне випилювання дерев.
 
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 «Незаконна вирубка лісу» Кримінального Кодексу України. 
 
Поліція вкотре звертається до громадян із закликом дотримуватися вимог чинного законодавства та відповідально ставитися до збереження природних ресурсів. Ліси регіону є важливою складовою екологічної безпеки та потребують особливої охорони, особливо в умовах сьогодення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області незаконно зрізали понад 1 тисячу дерев.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме