Як зазначили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, у багатоповерхівці на вул. Наталії Ужвій фахівці вже відновили всі зруйновані конструкції, замінили пошкоджені вікна та двері, встановили нові ліфти.
Зараз там відновлюють інженерні мережі та проводять капремонт у місцях загального користування.
Крім того, у багатоквартирному житловому будинку на вул. Леся Сердюка спеціалісти відновлюють перекриття.
Також за сприятливих погодних умов будівельники почнуть роботи з відновлення фасаду та покрівлі.