У Харкові за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 2000 осіб

У місті на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 5 по 11 лютого захворіли 2055 осіб.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень був зафіксований один лабораторно підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19. З грипом та ГРВІ було госпіталізовано 42 особи.
 
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 13 лютого.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме