У Харкові збільшилась кількість інклюзивних класів

Відповідне рішення принйяв виконавчий комітет міської ради Харкова.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, рішення про відповідні зміни до мережі закладів освіти міста пов’язані зі збільшенням кількості дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у школах міста, а також з використанням державної субвенції на підтримку таких учнів упродовж 2026 року.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
У другому семестрі 2025/2026 навчального року кількість учнів з особливими освітніми потребами зросла на 10 осіб і нині становить 586 дітей. Також у місті відкрили ще чотири інклюзивні класи - загалом у харківських школах тепер функціонує 405 таких класів.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківським випускникам став відомий календар НМТ-2026.
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости