Як повідомляє
РЕДПОСТ, рішення про відповідні зміни до мережі закладів освіти міста пов’язані зі збільшенням кількості дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у школах міста, а також з використанням державної субвенції на підтримку таких учнів упродовж 2026 року.
У другому семестрі 2025/2026 навчального року кількість учнів з особливими освітніми потребами зросла на 10 осіб і нині становить 586 дітей. Також у місті відкрили ще чотири інклюзивні класи - загалом у харківських школах тепер функціонує 405 таких класів.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харківським випускникам став відомий календар НМТ-2026.