31.05.2026 22:01
ЖКГ
У Харкові та Харківській області введені графіки аварійних відключень електропостачання для стабілізації ситуації в енергомережі. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Одночасно продовжують діяти графіки погодинних відключень. Це тимчасові заходи, спрямовані на підтримку стабільної роботи мережі та запобігання аварійним ситуаціям.
Споживачів просять з розумінням поставитися до вимушених обмежень електропостачання. Через регулярні ворожі удари по енергетичній інфраструктурі ситуація залишається складною. Мешканцям радять запастися терпінням і дотримуватися правил безпеки під час відключень.