Як повідомляє
РЕДПОСТ, на підприємстві зазначили, що всі розрахунки базуються на реальних даних про подачу тепла до будинків. Якщо протягом місяця послуга надавалася не в повному обсязі або з перервами, це обов’язково враховується у платіжках.
Водночас на підприємстві зазначили: перерахунок за поточний місяць відображається у квитанціях наступного періоду - після того, як фахівці отримають та опрацюють фактичні показники.