Харківські комунальники усувають ожеледицю

Сьогодні упродовж дня вони усувають ожеледицю на дорогах, пішохідних зонах та у дворах багатоповерхівок.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП ''Шляхрембуд''.
 
Комунальники посипають проїжджу частину, тротуари та прибудинкові території протиожеледними матеріалами.
 
 
Також вони очищають вулиці від талого снігу та льоду, щоб забезпечити безпечний рух транспорту й пішоходів.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові відновили роботу 25 ліфтів.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме