Так, за минулий тиждень вони навели лад на території площею 5,8 га. Комунальники прибрали три сухостійні дерева та вивезли 32 куб. м сміття.
Крім того, вони розчищали сніг на центральних алеях, під’їздах і тротуарах, а також посипали їх піщано-сольовою сумішшю.