31.05.2026 22:01
ЖКГ

Минулої ночі Харків та область зазнали цілеспрямованих ракетно-дронових ударів по об’єктах енерго- та теплопостачання. Унаслідок атак частина споживачів залишилася без електроенергії, наразі вводяться графіки аварійних відключень для стабілізації системи. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Енергетичні служби мають всю необхідну інформацію та вже займаються відновленням електропостачання. Містян закликають з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і дотримуватися порад спеціалістів.