Так, складено 8 адміністративних матеріалів за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та 35 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).
За даний період на порушників накладено 4 998 грн штрафів. Сума завданих збитків складає 3 810 грн.
Під час проведених рибоохоронних заходів було вилучено та повернуто у природнє середовище 2,7 кг водних біоресурсів.
Харківський рибоохоронний патруль звертається до всіх рибалок з проханням бути максимально відповідальними, дотримуватись правил рибальства та бути обережними на льоду.