Як зазначили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, там вже відновили всі зруйновані стіни та перекриття, встановили понад 60% від загального обсягу нових вікон, а також на 85% відбудували балкони.
Зараз фахівці почали відновлювати покрівлю. Паралельно вони посилюють дверні та віконні отвори металоконструкціями, а також відновлюють сходові марші.
У подальшому заплановано капремонт місць загального користування. Також буде відновлено фасад будинку: його утеплять і пофарбують. Крім того, передбачено утеплення техповерху та підвального приміщення, що дозволить підвищити енергоефективність будівлі.