Харків очищають від снігу: за три дні вивезено майже чотири тисячі кубометрів льоду та снігу

На вихідних КП “Шляхрембуд” не припиняло своєї роботи. Комунальники усували наслідки снігопаду та ожеледиці на вулично-дорожній мережі та у дворах багатоповерхівок.
 
Фахівці очищали дороги, тротуари, пішохідні доріжки та переходи, виходи з під'їздів, підходи до бюветів, укриттів, “Пунктів незламності”, зупинки громадського транспорту від снігу та криги, посипали їх піщано-сольовою сумішшю, передає РЕДПОСТ.
 
За минулі три доби з вулиць міста було вивезено майже 4 тис. куб. снігу й льоду. 
 
 
Сьогодні комунальники продовжують упорядковувати міську інфраструктуру та убезпечувати дорожній і пішохідний рух. Залучено 1766 робітників, 161 одиниця спецтехніки підприємства.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме