Фахівці очищали дороги, тротуари, пішохідні доріжки та переходи, виходи з під'їздів, підходи до бюветів, укриттів, “Пунктів незламності”, зупинки громадського транспорту від снігу та криги, посипали їх піщано-сольовою сумішшю, передає
РЕДПОСТ.
За минулі три доби з вулиць міста було вивезено майже 4 тис. куб. снігу й льоду.
Сьогодні комунальники продовжують упорядковувати міську інфраструктуру та убезпечувати дорожній і пішохідний рух. Залучено 1766 робітників, 161 одиниця спецтехніки підприємства.