Протягом тижня на Харківщині сапери ДСНС знищили 71 ворожий боєприпас.
Від початку повномасштабного вторгнення росії на Харківщині наші герої знищили вже 137466 одиниць вибухонебезпечних предметів.
«Мінна загроза на Харківщині досі залишається надзвичайно високою! Кожен день сапери ДСНС з ризиком для життя борються за те, щоб кожен метр української землі став безпечним для людей», - йдеться у повідомленні.