Як повідомляє
РЕДПОСТ, синоптик Наталка Діденко зазначила, що пік холодів очікується 2-4 лютого 2026 року. Так, к Києві найближчої ночі температура опуститься до -25°, вдень буде -15°. "Такої суворої зими не було вже 20 років: люті морози до -31°С триматимуться кілька днів", — синоптик Ігор Кібальчич.
Але, за прогнозом Наталки Діденко з 5-6 лютого морози в Україні помітно ослабнуть - фактично потрібно протриматися три дні.