23.06.2026 08:28
Армія

На півночі Харківської області зафіксовано зростання бойової активності з боку противника. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
Протягом минулої доби на Південно-Слобожанському напрямку ворог здійснив 25 спроб атакувати позиції українських захисників. Штурмові дії відбувалися в районах населених пунктів Стариця, Приліпка, Вовчанські Хутори та Вовчанськ, а також у напрямку Круглого, Тернової, Григорівки, Фиголівки й Петро-Іванівки.
Одночасно напруженою залишається ситуація на Куп’янському напрямку. Там за добу зафіксовано шість ворожих атак. Українські підрозділи відбили наступальні дії противника у напрямку Курилівки, Петропавлівки та Новоосинового.
