Отримавши повний контроль над банківськими рахунками померлого, вона провела низку фінансових операцій.
Зокрема, підозрювана здійснювала перекази кредитних коштів, зняття готівки та оплату товарів і послуг у торговельних закладах міста Харкова. Загальна сума завданих збитків банківській установі склала понад 25 тисяч гривень.
Слідчі повідомили про підозру місцевій мешканці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 361 та ч. 4 ст. 185 КК України. Жінці загрожує до 8 років позбавлення волі.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що колаборант на Харківщині
допомагав окупантам русифікувати школу.