23.06.2026 10:49
ЖКГ

У Харкові зранку тривають роботи з ліквідації ожеледиці. До протиожеледної обробки міських територій залучені бригади КП «Шляхрембуд», повідомляє РЕДПОСТ.
.jpg)
Комунальники посипають піщано-сольовою сумішшю прибудинкові території, тротуари та проїжджу частину. Основна мета робіт – зменшення ковзання покриття та підвищення безпеки для пішоходів і водіїв у складних погодних умовах.

Обробка дорожньої інфраструктури проводиться в усіх районах міста з урахуванням інтенсивності руху та пішохідного навантаження.
