На Харківщині поліцейські спіймали серійного крадія

Мешканець Харківщини встиг вкрасти на тисячі гривень.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 42-річний мешканець міста Ізюм зпочатку викрав металевий контейнер з території комунального підприємства, завдавши матеріальної шкоди на суму понад 4,6 тисячі гривень.
 
Потім злодюга викрав бензопилу з будинку місцевої мешканки, спричинивши їй збитків на суму понад 5 тисяч гривень.
 
Правоохоронці оголосили фігуранту про підозру у крадіжці. Йому загрожує від п’яти до восьми років за гратами.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав,що 18-річну дівчину, яка влаштувала аварію, підозрюють у крадіжці автівки.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме